رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز برضرورت استفاده والدین و مدیران مدارس از سرویس‌های مجاز و دارای برچسب برای جابجایی دانش آموزان تاکید داشت.    عریز بیوسه، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز گفت: امسال باجدیت بیشتری بر معاینه فنی خودروها نظارت خواهیم کرد و سعی خواهد شد تا آغاز مهری ماندگار را برای دانش ...
تاریخ مخابره: یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۱۷ ب.ظ  | شماره خبر: 5534   
Print Friendly, PDF & Email

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز برضرورت استفاده والدین و مدیران مدارس از سرویس‌های مجاز و دارای برچسب برای جابجایی دانش آموزان تاکید داشت.

 

 عریز بیوسه، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز گفت: امسال باجدیت بیشتری بر معاینه فنی خودروها نظارت خواهیم کرد و سعی خواهد شد تا آغاز مهری ماندگار را برای دانش آموزان و مردم ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: درهمین راستا خودروهایی که فاقد معاینه فنی معتبر یا خودروهایی که به هر دلیل نتوانستند مجوز لازم برای سرویس مدارس را اخذ کنند اجازه تردد نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی رامهرمز تصریح کرد:  لازم است سازمان‌های دیگر که در این حوزه مسؤولیت دارند با پلیس همکاری کنند.

وی افزود: برابر آمار سال گذشته امسال همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها شاهد افزایش حجم ترافیکخواهیم بود، براین اساس برای جلوگیری از گره‌های ترافیکی و رفاه حال دانش آموزان و ایمنی بیشتر عبور و مرور از صبح ۲۰ شهریورماه تا ۱۵ مهرماه انجام عملیات‌های عمرانی حفاری در معابر نزدیک مدارس ممنوع است.

بیوسه تاکید کرد: اقدامات پلیس برای ساماندهی سرویس‌های مدارس با برگزاری جلسات متعدد مقرر  شد سرویس مدارس باید دارای برچسب باشند.

وی در پایان گفت: درخواست ما از والدین و مدیران مدارس این است که حتما از سرویس‌های مجاز و دارای برچسب برای جابجایی دانش آموزان استفاده کنند.

منبع/خبرنگاران جوان خوزستان

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.