جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: طرح تشدید مبارزه با سرقت و پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز دراهواز در حال اجرا است. سرهنگ سیدمحمد صالحی، جانشین فرمانده انتظامی خوزستان بیان داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه‌ای موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان اهواز قرار گرفت. وی افزود: ماموران پلیس با انجام ...
تاریخ مخابره: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۳:۴۳ ب.ظ  | شماره خبر: 5550   
Print Friendly, PDF & Email

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان گفت: طرح تشدید مبارزه با سرقت و پاکسازی مناطق آلوده و جرم‌خیز دراهواز در حال اجرا است.

سرهنگ سیدمحمد صالحی، جانشین فرمانده انتظامی خوزستان بیان داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه قاطع با سارقان حرفه‌ای موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان اهواز قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه سارقان حرفه‌ای را در نقاط مختلف شناسایی و در چند عملیات غافلگیرانه ۷ سارق حرفه‌ای را دستگیر کردند که سارقان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به ۳۷ فقره انواع سرقت شامل سرقت به عنف، محتویات خودرو، سیم برق، منزل، اماکن خصوصی، جیب‌بری و کیف‌قاپی در نقاط مختلف شهرستان اعتراف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی خوزستان در پایان با بیان اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند، بیان کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش شهروندان به شدت برخورد می‌کند و اجازه فعالیت به آن ها نخواهد داد.

انتهای پیام/م

برخورد قانونی با مخلان نظم وامنیت

منبع/خبرنگاران جوان خوزستان

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.