رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: دستگاه‌ها موظف هستند تا مدت سه ماه همکاری لازم را برای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی انجام دهند تا در مدت لازم این پروژه‌ها در استان کاملاً پوشش داده شوند.  امید حاجتی در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید که امروز، ۲۲ شهریورماه در محل استانداری در اهواز برگزار ...
تاریخ مخابره: چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶  |  زمان: ۱۵:۵۴ ب.ظ  | شماره خبر: 5612   
Print Friendly, PDF & Email

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان گفت: دستگاه‌ها موظف هستند تا مدت سه ماه همکاری لازم را برای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی انجام دهند تا در مدت لازم این پروژه‌ها در استان کاملاً پوشش داده شوند

امید حاجتی در حاشیه جلسه اقتصاد مقاومتی و رفع موانع تولید که امروز، ۲۲ شهریورماه در محل استانداری در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در جلسه امروز سه مورد از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی خوزستان بررسی شدند. بحث ساماندهی اموال دولت و سامانه‌ای که به همین منظور پیش‌بینی شده و نقل و انتقال آن‌ها، یکی از این موارد بود.

وی افزود: تمرکز حساب‌های دولتی در بانک مرکزی و حذف حساب‌های متعدد، می‌تواند به مدیریت منابع جاری دولت در سطح استان و کشور بسیار کمک کند. موضوع دیگر ما مسأله ساماندهی بدهی‌های دولت در استان است که دولت با مدیریت هزینه‌های انجام‌شده، می‌تواند بدهی خود را در استان به بهترین شکل مدیریت کند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خوزستان در خصوص مصوبات این جلسه گفت: در نهایت در جلسه تعیین شد که دستگاه‌ها در مدت سه ماه باید همکاری‌های لازم را انجام دهند تا در مدت تعیین شده بتوانیم پروژه‌های اقتصاد مقاومتی در استان را پوشش دهیم.

حاجتی خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین وارد مبحث بازآفرینی و بحث بافت فرسوده شهرها شدیم که در جلسه بعدی به آن به صورت مفصل خواهیم پرداخت. ساماندهی بافت فرسوده در استان در حوزه توانمندسازی اقتصادی، کاهش معضلات اجتماعی و رونق‌بخشی به بحث مسکن و ساختمان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی ادامه داد: همچنین مباحثی همچون رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار در جلسه بعدی مفصل‌تر در دستور کار قرار خواهد گرفت.

منبع/ایسنا

کانال تلگرام ما ما را از طریق کانال دنبال کنید.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.